درباره فرازبام گستر ارومیه

ایزوگام فرازبام گستر ارومیه به شماره ثبت 6141 ارومیه تولید کننده بهترین نوع عایق های رطوبتی قیر و ایزوگام درسال 1388 با تلاش و پشتکار سهامداران جدید کار خود را آغاز نمود.

محصولات تولید ی این شرکت از جمله قیر و عایق رطوبتی است که یکی از حساس ترین مصالح ساختمانی در صنعتساختمان بوده که از پی تا سقف ساختمان کاربرد دارد. فروش و بازاریابی محصولات توسط واحد فروش و واحد بازاریابی این شرکت انجام میگیرد و عمده بازارهای هدف محصول تولیدی این شرکت بازار داخلی استان آذربایجان غربی و دیگر استان های کشور عزیزمان ایران است. ناگفته نماند که این شرکت نیم نگاهی هم به بحث صادرات این محصول دارد و در این راستا به برخی از کشورهای آسیای میانه و عراق و … صادرات داشته است. عمده اهدافی که این شرکت از شروع به کار دنبال می کند، ارائه محصولی با کیفیت و مرغوب به مصرف کنندگان گرامی می باشد.چون اعتقاد داریم فروش پایان معامله نیستبلکه آن را آغاز می دانیم برای یک تعهد بزرگ، به همین دلیل هم تا به حال با عنایت حضرت حق موفق بوده ایم،البته مشکلاتی هم بر سر راه هر واحدی وجود دارد ولی معتقدیم می توان با کار و تلاش بیشتر اکثر مشکلات را از پیش رو برداشت البته تا به حال این واحد موفق به اخذ تسهیلات کم بهره نشده ولی اعتقاد داریم در صورت تحقق چنین وعده ای به طور حتم تولید  و فروش این شرکت رشد چشم گیری خواهد داشت و به تبع آن در بحث اشتغال و توسعه هم حرف های زیادی برای گفتن خواهیم داشت که از جمله مهمترین استراتژی های اقتصاد مقاومتی است که در سالی که توسط مقام معظم رهبری سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل نام گذاری شده است . این شرکت، تکیه بر توان داخلی و دانش متخصصین دلسوز و زحمت کش خود با توسعه کار و تولید در ایجاد اشتغال در پی راهیابی به بازارهای صادرات هدف این محصول که همانا استان آذربایجان غربی به موقعیت خاص جغرافیایی خود یکی از بازارهای بکر برای این محصول است می باشد.

لوح تقدیر

ایزوگام فرازبام گستر ارومیه به شماره ثبت 6141 ارومیه تولید کننده بهترین نوع عایق های رطوبتی قیر و ایزوگام درسال 1388 با تلاش و پشتکار سهامداران جدید کار خود را آغاز نمود.

محصولات تولید ی این شرکت از جمله قیر و عایق رطوبتی است که یکی از حساس ترین مصالح ساختمانی در صنعتساختمان بوده که از پی تا سقف ساختمان کاربرد دارد. فروش و بازاریابی محصولات توسط واحد فروش و واحد بازاریابی این شرکت انجام میگیرد و عمده بازارهای هدف محصول تولیدی این شرکت بازار داخلی استان آذربایجان غربی و دیگر استان های کشور عزیزمان ایران است. ناگفته نماند که این شرکت نیم نگاهی هم به بحث صادرات این محصول دارد و در این راستا به برخی از کشورهای آسیای میانه و عراق و … صادرات داشته است.

عمده اهدافی که این شرکت از شروع به کار دنبال می کند، ارائه محصولی با کیفیت و مرغوب به مصرف کنندگان گرامی می باشد.چون اعتقاد داریم فروش پایان معامله نیستبلکه آن را آغاز می دانیم برای یک تعهد بزرگ، به همین دلیل هم تا به حال با عنایت حضرت حق موفق بوده ایم،البته مشکلاتی هم بر سر راه هر واحدی وجود دارد ولی معتقدیم می توان با کار و تلاش بیشتر اکثر مشکلات را از پیش رو برداشت البته تا به حال این واحد موفق به اخذ تسهیلات کم بهره نشده ولی اعتقاد داریم در صورت تحقق چنین وعده ای به طور حتم تولید  و فروش این شرکت رشد چشم گیری خواهد داشت و به تبع آن در بحث اشتغال و توسعه هم حرف های زیادی برای گفتن خواهیم داشت که از جمله مهمترین استراتژی های اقتصاد مقاومتی است که در سالی که توسط مقام معظم رهبری سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل نام گذاری شده است . این شرکت، تکیه بر توان داخلی و دانش متخصصین دلسوز و زحمت کش خود با توسعه کار و تولید در ایجاد اشتغال در پی راهیابی به بازارهای صادرات هدف این محصول که همانا استان آذربایجان غربی به موقعیت خاص جغرافیایی خود یکی از بازارهای بکر برای این محصول است می باشد.

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید